| marianamay a întrebat:

Nu stiu ce sa fac:sa imi iau haine noi sau o camera foto buna(pentru ca am un telefon care face pozele neclare), voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Camera foto, normal! Gandeste-te:preferi sa fi ca orice alt materialist cu haine de fite sau vrei sa pastrezi cele mai frumoase amintiri cu prietenii tai, ibitul sau cainele care te asteapta intotdeauna fericit sa te intorci acasa...Hainele se vor demoda pana la urma.

4 răspunsuri:
| fantastica a răspuns:

Asculta-ti inima si gindeste de ce ai mai mare nevoie.

| Aliiinuuus a răspuns:

Camera foto, adica haine iti poti lua mereu...

| CupY a răspuns:

Haine clar. Contează mult mai mult decât sa ai poze în calculator. Sau dacă ai niște poze cu haine mai vechi la ce te ajuta?

Părerea mea. Sper să te ajute.
O zi superbă...

| RamonaGabriela13 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti ei haine. Camera foto poate sa mai astepte putin. Asta e parerea mea... Have a nice day!