| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a întrebat:

Nu stiu cum pot sa le spun parintilor ca ma`m indragostit de persoana nepotrivitastraight face...am 16 ani si maicamea avea cea mai mare frica sa nu cumva sa`mi placa de aceea persoana(ii o persoana cunoscuta familie ba chiar din familie, ii o poveste mai complicata dar nu va ganditi ca suntem rude, nu este nici o legatura de sange inte mine si el)straight face...cine ma poate ajuta? va >rog:dtongue]

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa le spui dar daca consideri ca asa trebuie incearca sa vorbesti cu mama ta chiar daca ei ii era frica ca sa nu te indragostesti de el. Da de ce ii era firca de asta? straight face Totusi tu trebuie sa fi fericita asa ca spune`i ca ar fi cel mai frumos lucriu de pe pamant daca ai fi cu el si chestii din astea...

| St!L a răspuns:

O discutie libera cu ei in care sa le spui totul despre voi doi.

| Pupily92 a răspuns:

De ce sa le spui? happy poti sa tii doar pentru tine.am prieten de 9 luni. si parintii mei nu ar fi aflat ca am prieten daca nu ii intrebau vecinii daca sunt cu EL si cand mama imi intreba prietenii daca nu cumva m-au vazut(cand avea treaba cu mine si nu stia unde sunt) acestia ii spunea ca sunt cu EL. happy