| Vizitiul a întrebat:

Nu stiu cum sa incep:d. Eu sunt baiatul ala cu tatuajele si cerceii, dar pana acum nu am facut puscariewinking... vreau sa imi mai tatuez o lacrima pe fata... ce sfat imi datihappy?

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Frumoasa descrierelaughing

| Vizitiul explică:

Apropo, pe fund nu am nicidecumlaughing...am doar pe piept, brate si unul micut pe gat:-p...multumesc mult pentru sfaturiwinking. cred ca pana la urma o sa renunt la ideea astahappy.

| Vizitiul explică:

Ismayl: eu zic sa privesti un pic in jurul tau. Eu m-as uita inainte la mine inainte sa vorbesc de altii. Logheaza-te si tu cu pozele tale si mai vorbim. Apropo daca ai ceva cu mine "daniel_suciu90". Te asteptwinking.

| Vizitiul explică:

Nu Ale, nu am facut puscarie, dar multi au batut apropo ca numai puscariasii se tatueaza. Si de aia am zis ca nu am facut puscarie pana acum...am moaca de asa cevalaughing?

| Vizitiul explică:

Deci, puscarias nu sunt...hee hee...sau am fata de asa ceva?rolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca e bine, mai ales pe fata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci... este prea la vedere... Incearca eventual unul temporar sa vezi cum ti se pare...
Apropo... "pana acum nu am facut puscarie"? Intentionezi sa faci? happy

| alexdop21 a răspuns:

Da poate suna gay dar nu e, esti destul de simpatic si asa, nu te mazgalii aiurea pe fata, las-o asa cum e, mai bine iti mai faci unul altundeva

| sorin a răspuns:

Nu mai pierde timpulwinking

| adyth a răspuns:

Las'o balta straight face

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Păi nu ştiu cine te ţine ca să nu ţi le faci în continuare.Nu ştiam că mai nou trebuie să faci puşcărie pentru un tatuaj semnificativ şi un pierce... pur şi simplu, INTERESANT!laughing
Sper că eu nu o să ajung să fac puşcărie dacă îmi fac un tatuaj...winking
Bye!:*

| Notme a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti faci pe fata, nu mi se pare frumos, totusi daca tie iti place, fa-i. Este corpul tau si ai tot dreptul!

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nu! deci nu pe fata!

| ---droid-kid--- a răspuns:

Ismayl
nu as crede ca esti tu ok pentru a-l face el el ratat!
asa ca uita'te la tine apoi comenteaza de altuwinking
si nu o lua in nume de rau

| naya a răspuns:

Mai bine pe buca dreapta.winking

| naya a răspuns:

Sau ai deja acolo?

| Walkirya a răspuns:

Nu pe fata.ideea e ca nu stii cand iti surade un loc de munca foarte bun unde se cere ideea de "fara semne distinctive la vedere".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai face bine...nu pe fata oricum...dar...parerea mea e ca esti mai special intr'un fel daca porti asa ceva tatuat pe corpul tau! Tine'o tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut pana acum...sa inteleg ca te pregatesti intens pentru viitor? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu`ti faci pe fataoh go on.
Ai o fata dragutsa nu merita s`o strici cu`o lacrima!

Ceau, sa fi iubit!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci, dar e posibil sa regreti dup-aia si sa nu te mai poti angaja intr-un loc avantajos de munca. Apoi tu sti ce-ai de gand. Oricum nu cred ca esti mai presus de restul' daca ai un tatuaj in plus, sau unul in minus. Te-am pupat, decizia `ti apartine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuaju care vrei tu sa il faci ...in unele tari reprezinta ca ai comis o crima sau ca ai pierdut pe cineva apropiat. Eu unu nu iti recomand.ai fi foarte usor de indentificat sa zic asa.

| ioana_4251 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza poti te rog sa imi spui cati ani ai? Lucrez la Antena 1 emisiunea Comanda la mine! si chestiunile astea legate de cercei si tatuaje sunt de interes in emisiunea noastra...as vrea sa stiu mai multe despre tinehappy

| ismayl a răspuns:

Trebuie sa fi neaparat puscariaslaughing oh go on esti ratat happy

| alexandraaba a răspuns:

Ms pentru raspunsul care mi l-ai dat si mie mersi mult a`cela cu ...cum sa-l fac pe pr meu sa ma sarute frantuzeste mssssssss da imi este rusine sa ii zic asa in fata nu stiu ce naiba sa fac. ok da mersi oricum...in legatura tatuajul nu stiu ce sa zic spun ce ca fata fiind nu stiu ce sa zic unei fete nu prea ii plac tatuajele in locurile mai sensibile in fine povestim noi numa daca dai add la id meu aba_mumushika