| Psihiatra a întrebat:

Nu stiu de ce, dar nu mai merge listentoyoutube.com
cum pot dowloada acum muzica, fara sa descarc nimic sau fara sa`mi fac cont?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

E o eroare temporara, o sa-si revina. O solutie mai simpla e sa instalezi asta https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/124500/?src=api
Doar daca utilizezi Firefox

2 răspunsuri:
| dyaa_9126 a răspuns:

Apoi, iti recomand youtube downloader ioi descarca ce vrei uh de pe youtube... doar descarci acest program, youtube downloader si dupa aceea daca vr sa descarci... iei linkul de la melodia cre tio trebuie si o pui acolo la youtube downloader.

fundita?
big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe site-ul astabig grin: programeyahoodownload.tk
si dai la youtube mp3 si urmaresti tutorialul cum sa dowlandezi
sper ca te-am ajutat
fundita?