| lawynutza a întrebat:

Buna cine imi poate da un sait de unde pot dowloada melodia keo & andreea balan nu stiu sa fiu numai a ta (nu-mi spuneti sa-l descarc dupa fisierul meu deoarece cand vreau sa-l pun pe tel nu merge ca (nutiu de ce nu merge) )

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Folosește acest site : http://www.listentoyoutube.com/. Copiază linkul de la melodia respectivă de pe youtube și descarcă-o cu site-ul de mai sus. Dacă nu te descurci dă-mi un mesaj. Baftă!

1 răspuns:
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Incearca cu Download Helper.eu asa iau toate melodiile direct de pe trilulilu si merg si pe telefon.