| Anileda a întrebat:

Nu stiu in ce statiune sa ma duc la mare? voi unde va duceti de obicei? in afara de Mamaia m-am saturat de ea pana peste cap vreau ceva mai nou, plz statiunea si numele hotelului + un link mersi frumos.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te in saturn, mangalia sau vama veche
nu vei regreta iti garantez eu!
cauta pe google hoteluri litoral sau scrii numele statiunii dorite.plus ca apa e mai calda ca in statiunile nordice si preturile sunt mai ieftine si ai ocazia sa vizitezi Mangalia care este un oras super mega tare! :X

| juniper a răspuns:

Eu ma duc la Costinesti la o vila de pe strada Viilor, acolo stau la o casa niste proprietari draguti cu un caine happy

| rockaholic a răspuns:

Venus.