| bibisor25 a întrebat:

Nu stiu sa dansez sau aia cred eu. Am senzatia ca nu ma descurc deloc desi ador muzica tare. Oricat as incerca ma simt prost si cred ca toti rad de mine. Nu reusesc niciodata sa ma simt bine intr-un club. O idee?

Răspuns Câştigător
| byaaaa a răspuns:

Asa eram si eu, draga mea. Uite ce am facut eu:
Vroiam sa cer ajutorul cuiva, dar imi era rusine sa recunosc ca nu stiu sa dansez.Mereu evitam sa merg in cluburi sau la petreceri din cauza asta.
Toate astea pana intr-o zi cand m-am saturat si am deciz ca trebuie sa-mi inving frica de a dansa in public.Am inceput sa ascult zilnic muzica de pe Kiss Tv (piesele de acolo sunt cel mai adesea redate si in cluburi) si am inceput sa dansez in camera mea fara sa ma vada nimeni. Dupa vreo saptamana am capatat incredere in mine si prima sambata am fost la clubul din oras.Asa a fost de frumos.day dreamingDe atunci am frecventat mai des cluburile si mereu m-am distrat la culme si chiar am fost admirata de felul in care dansam.

Incearca si tu ceea ce am facut eu.Nuj poate mereg si la tine.:X

3 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema oh go on imagineaza-ti ca dansezi singura in camera ta si cel mai important este sa te simti bine pentru ca nimeni nu se uita la tine sa vada daca dansezi bine, fiecare danseaza in felul sau.

| sunshine_4741 a răspuns:

Ia niste lectii de la o prietena...

| miticlondar a răspuns:

Nu conteaza ce cred alti.Trebuie doar sa faci ce iti place si asa nu te vei mai simti prost.