| manuelaaa a întrebat:

Nu sunt o mare fana dansez pentru tine, dar vreau sa stiu cine a luat locul1? fundita

Răspuns Câştigător
| Barbie_9607 a răspuns:

Vineri vom afla cine va ocupa premiul 1, au ramas in concurs Iuliana cu Grigore si Magda cu Morosan. Vinerea trecuta a plecat Andreea cu Antonio. Sper ca te-am lamurithappy

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dintre echipa Iuliannei si cea a lui Morosanu - una din astea doua.

| paa a răspuns:

Nu se stie inca. dar eu cred ca locul 1 va fi luat de grigore si iuliana
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a hotarat inca.In finala sunt Morosanu si Magda; Iuliana si Grigore.