| babyblue_1000 a întrebat:

Vreau sa stiu daca dansul este o cariera de viitor...imi place enorm sa dansez si sunt foarte buna la asta, pot imita orice, dar pot face si coregrafii...sunt o mare fana a lui shakira si beyonce, pot imita orice miscare a lor. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

In curand se tine un workshop pentru coregrafi debutanti, sprijinit de Tineret in Actiune. Din ce zona a tarii esti? Daca te-ar interesa, anunta-ma pe privat, iti trimit anuntul. Poate fi un bun (si gratuit) inceput sa vezi cat de mult ti-ar placea sa faci ceva de genul asta.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru inceput inscrie-te la o scoala de dans, acolo vei fi remarcata daca esti cu adevarat buna.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Desigur.ca balerina sau coregraf.si nu ma refer la balerina de la vreo companie de balet.vezi pe site-ul bebelushei Oana de la Carcotasii. danceplanet.ro parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Înscrie-te la un centru de dans-coregrafie.
Poți urma și o școală de dans.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul sarpelui? il stii baby? sigur il vei avea ca proba?

| sexygirl a răspuns:

Normal ca dansul e o cariera! adica daca e adevarat ce zici...ca te pricepi foarte bine, poti face multe!
trebuie doar sa ai ambitie si incredere...si desigur imaginatie (pentru un coregraf)...