| croissant a întrebat:

Nu va enerveaza unele persoane care va suna pe privat? Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In general, da. Insa mai sun si unele cazuri (rare, ce-i drept) cand un apel cu numar privat nu e o farsa sau cineva care vrea sa-si bata joc sau sa injure aiurea. De obicei raspund si celor care suna cu privat, insa daca in primele 10 secunde nu se prezinta sau nu spune de ce a sunat, inchid.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu le inchid.
*-*

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Sincer, mi-am propus sa nu mai raspuns cand sunt sunat cu numar necunoscut.Prefer sa ascult melodia care-mi place.ca doar de aia am pus-o la sunet de apel.
Mai raspundeam, dar daca eram insultat sau altceva ce ma deranja inchideam, iar daca apelurile persistau, raspundeam si lasam telefonul pe cine stie unde.Pe birou/coltzar/mobila...asa se autoenervau cei care sunau cu privat.

Sper ca ti-am dat idei bune! laughing

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Ma enerveaza mult, dar nu le raspund, ori le inchid, ori inchid telefonul de tot, ori le raspund si ii injurlaughing

| Izomer a răspuns:

Haha :]]
paii daca au atatia bani, sa ma sune pe mine pe privat, sa imi faca o reincarcare, nu mi-ar strica deloc.

Pff. Le urasc! La ce folos, daca suna pe privat? se crez zmei, sau ce?

| Piinkyy a răspuns:

Hmm stiu sentimentul.Incerc sa nu raspund sau sa ignor pe cat posibil pot ori daca nu incerc sa aflu cine e...

| Kennziiie a răspuns:

Ba ma enerveaza, ca de obicei sunt farse! Si urasc fazele de genu ''A iti merge frigieru?'' frate, macar sa vina cu ceva nou!

| Mlov3u4ever a răspuns:

Le inchid.

| Maiiiaaa a răspuns:

Ma enerveaza la culme.

| blueskies14 a răspuns:

"Du-te-n." daca nu se prezinta laughing daca spune cine e si ce vrea, atunci e alta treaba.

| Al3Cssa19 a răspuns:

Ba da...cred ca pe toata lumea.Eu pur si simplu nu le raspuns si gata laughing

| Giiorgiiana a răspuns:

Le Inchid.laughing

| cotel a răspuns:

Le inchid telefonul pentru ca sigur fac batjocura

| MikuHatsune a răspuns:

Le las sa isi consume minutele cu mine sunt malefica.