| anonim_4396 a întrebat:

Prostia multa va enerveaza, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Da frate, ma enerveaza, ma dispera...da' stresul dauneaza grav sanatatii, asa ca-i dau iggwinking

17 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Imi exprim suprinderea prin ceva gen 'doamne dumnezeule, cata prostie' dupa care inchid TPU si ma apuc de altele.

| anonim_4396 explică (pentru Andrei7520152):

Deci te bagi in seama cu prostia

| Holocaust a răspuns:

Sa ma enervez din cauza prostiei altora imi creeaza mie probleme, asa ca de ce sa ma consum eu degeaba cand pot sa rad si sa arat cu degetul? ...Sau sa ignor.Merge si varianta asta.

| anonim_4396 explică (pentru Holocaust):

bun, un raspuns bun

| foxsilver a răspuns:

rolling on the floor...
De obicei, prostul e atat de prost(ma, dar atat de prost!), incat nu intelege nici macar ca trebuie sa stea in banca lui.Eh,cand vad asta ii dau sa manance atata jar, pana face ca.ca scrum:d.

| M25M a răspuns:

Prostia in orice cantitate vine ea ma amuza atat timp cat nu are repercusiuni asuprea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg mai departe.Nu poti cere cuiva, ceea ce nu are.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca sunt mai desteapta happy. glumesc. eu sunt aia care trebuie sa ma adaptez ca de aia sunt mai desteapta. stiai ca cucu-si striga numele? cam asa si tu aici...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca acel Cuc stie limbi straine si in loc de Cu-cu Cu-cu Cu-cu canta Be-cautios Be-cautios Be-cautios, pe cine mai striga?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Habar n-am. cred ca stii ca asta nu e numele meu happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu o lua in nume de rau, am vrut sa fiu putin comic, daca te-ai simtit jignit/a o sa-mi cer scuze

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rau de tot. nu-mi trece supararea decat cu scuze sub forma de versuri happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aici nu m-ai nimerit laughing sunt afon in a compune poezii, asta daca nu a halit cineva ceva rolling on the floor

| Indestructible a răspuns:

Prostia nu mă enervează, ci mă scârbește. Alteori mă amuză.

| Acidacetilsalicilic a răspuns:

Cu siguranta; deja m-ai enervat!

| foxsilver a răspuns (pentru Acidacetilsalicilic):

Aspirina,ia un Distonocalm!