| anonim_4396 a întrebat:

Nu va intereseaza prea mult viata altora?

Răspuns Câştigător
| lifeonlyforlove a răspuns:

Imi place sa sfatues pe altii pentru ca imi socot propriile sfaturi cele mai rationale, citeodata pursisimplu ma plictisesc si ma intereseaza totul despre toti )

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Deloc, as putea spune. Sunt preocupata de propria mea viata, poate cam excesiv, insa nu ma deranjeaza. Persoanele care isi petrec o mare parte din timp barfind si "uitandu-se" in viata altora mi se par a fi lipsite de ocupatie si plictisite de propria lor viata.

| mona a răspuns:

Pot spune ca nu ma intereseaza aproape deloc

| UnleashedPsycho a răspuns:

Exact aşa e. Uneori nu mă interesează deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| valentingb a răspuns:

Putin imi pasa ce fac altii.

| Dariusuu a răspuns:

Nu prea, de ce să mă intereseze?

Nu merită.

| fadnox a răspuns:

Nu

| DeKoniec a răspuns:

Ma intereseaza viata acelor oameni care ii vad cum sufera, care ii respect, care imi sunt dragi, acei oameni care stiu sa ajute. Bine, acum sa nu crezi ca ma intereseaza ce a mancat aseara sau cu ce sampon se spala, ci pur si simplu ma intereseaza sa stiu daca ei au nevoie de ajutor. Nu stiu daca ma intelegi ce vreau sa spun.happy
Succes!