| AlessiaPask a întrebat:

Nu vi s-a intamplat niciodata sa va piara pofta de mancare si sa aveti o greata continuua, o stare de oboseala sisomnolenta? Am starea asta de mai bine de 2 saptamani. Nu aveti ideea ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca starea asta este neplacuta si dureaza de ceva vreme consulta un medic; poate iti da si ceva analize de facut.

| piticelm a răspuns:

Astea sunt stari de gravida.

| bogdanRazvan a răspuns:

Cand iti piere pofta de mancare inseamna ca ai mancat ceva dulce inainte sau ai baut ceva!

Sa nu bei sau sa mananci de dulce inainte de masa!