| FeTTiza a întrebat:

Nu vi se pare ca,, fundita" care toate lumea o doreste seamana mai mult cu o panglica? mie asa mi se parehappy

Răspuns Câştigător
| Bianca_3626 a răspuns:

Asa elaughingDar oricum ar fi ne ajuta sa le aratam si ceilorlalti ca puetm fi si buni si putem da si sfaturi care sa-i ajute in viata.
PwP:X

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E tot una, ori că-i spui fundiţă, ori că-i spui altfel, acelaş lucru însemană. Oricum am văzut diferite variante " fundiţă, fundoi, fundişoară, etc." laughing lumea are imaginaţie. Baftă!

| Hmmmm a răspuns:

Opa... s-a produs o schimbare majora!laughingcred ca cei care cersesc fundite sunt extrem d dezamagiti.cred ca d maine o sa cerseasca panglici.laughing)doamne...

| yellowalien a răspuns:

Nu mai conteaza ce forma sau denumire arelaughing Conteaza ca e un semn al "victoriei" laughing))

| anaid a răspuns:

Panglica. funda cui ii pasa oricum majoritatea de aici sunt inebuniti dupa ealaughing. inainte nu era asa importanta funda sau pangluca aia acum este pe primul loc si a devenit chiar iritant:-|

| pengu a răspuns:

Nici mie nu-mi pare a semana cu o fundita, ci mai degraba cu o cocardabatting eyelashes

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Ba da... dar oricum ele practic sunt sinonime intre ele asa ca nu e nimic grav oricum le-am numi.
Te-am pupat.Bye.

| Kitty a răspuns:

Da, este o panglica.

| cristina a răspuns:

Da aia si este

| Baiaaanca a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine.Si eu, la inceput cand am vazut ii ziceam "panglica", atunci cand mi-am facut cont pe acest site. Iar cand am vazut "fundita " nu mi-am dat seama exact la ce se refera. Dar, acum m-am obisnuit, ca si toata lumea de altfel.

| claudia_7744 a răspuns:

Neh e ca o funda din aceea mare de se pune pe masini la nuntihee hee