| IlKvK a întrebat:

Oare de ce toata lumea spune atunci cand aleg raspunsul castigator: "dau funda" (pare mai degraba o medalie sau panglica)?
P. S.: La aceasta intrebare nu veti primi funda. Vreau sa vad cati oameni raspund la intrebari de pe TPU doar din spirit de competitie. happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E o prostie.Niciodata n-am cerut si nici nu am mentionat ca dau fundita in textul intrebarilor mele. E o prostie, oricum o acorzi de ce sa te mai lauzi? Sau de ce sa o cersesti?oh go onRaspunde bine si abtine-teraised eyebrows

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Atunci cand mi-am facut cont[acum un an si ceva] am vazut numai "funda" acum vad că s-a schimbat medalie, panblica"
De ce punem "dau funda"? hmm. si eu pun la sfarsit deoarece numai e cum era inainte site-ul scriai nu scriai lumea iti raspundea acolo cu sutele[vorba vine] acum observ ca e numai pe interes... dai funda raspund la intrebare nu dai. nu raspund. cam asa vine vorba ...in fine.

Sănătate!

| purpleice a răspuns:

Eu nu dau raspunsuri pentru funde, mi se pare o tampenie, dau raspunsri pentru ca imi place sa ajut oamenii.niciodata nu am cersit fundite in raspunsuri. daca persoana vrea sa-ti dea ok daca nu, nu. mi se par chiar nesimtiti care care fac asta.nici eu nu stiu de ce se zice fundita, cand m-am logat asa scria peste tot, dar ai dreptate seamana mai mult cu o panglica.probabil pentru ca asa scrie si in regulament ca se numeste funda.

| dyannee a răspuns:

Cand eram noua pe site, eu vedeam ca toti ii zic ''fundita'', asa ca m-am gandit sa-i zic ''funda'' :phee hee...nu stiu daca ii mai spunea cineva, dar apoi am vazut ca aveau si altii pus''dau funda'' sau''fundoi gras''laughing

| Amphitrite a răspuns:

Sincer...la fel mi se pare si mie dar asa s-a obisnuit toata lumea sa ii spuna "funda".