| mimikafrumusika a întrebat:

Nu vi se pare ca ideea asta cu membru senior si junior este o tampenie.Adica acum utilizatorii vor da orice fel de raspuns pentru a ajunge senior.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ca pentru unii asa e cum zici dar eu nu inteleg ce castigi daca esti junior, senior, expert...doar nu te imbogatesti din asta

| JustDeedee a răspuns:

Sa nu uitam ca e ceva virtual! Cum spune Mona nu te imbogatesti din asa ceva, si inainte se dadeau raspunsuri stupide... Fiecare dupa placul lor happy