| Papita a întrebat:

Nu vreau sa apara monotonia in relatzia noastra. Despre ce am mai putea vorbi pe mess. sa nu ne plictisim?batting eyelashes [PS: dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*]

Răspuns Câştigător
| danielacs a răspuns:

Eu cu prietenu meu vorbim despre absolut orice.Fiind mai curioasa din fire ii pun tot felul de intrebari iar de la unele chiar dezvoltam subiecte. Alta data ne jucam diferite jocuri chiar daca poate pare o prostie tongue.Mai e pe mess ala unde desenezi si ne mai desenam din cand in cand cate ceva big grin. Altceva nu stiu. Sper ca ti-am fost putin de ajutor

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca n-ar fi internetul si telefonia mobila, n-ar mai exista monotonie. S-ar discuta live!
Tocmai acestia sunt factorii care duc la aparitia monotonie!

| nobody_9468 a răspuns:

Am eu solutialaughing
Cand toate merg bine intre noi, intervina cate una/unuhee hee care se baga, ne certam un pic, stam suparati cate jumatate de zi unul pe altul si dupa aceea seara vorbim la telefon si clarificam situatia si uite asa nu ma plictisesc euhee hee.
Sau...ideea e sa faci ceva, sa va iubiti, sa va certati, sa va faceti planuri e viitor, sa-i propui o vizita, chetii de astea...winking

Bafta.

| dulcik a răspuns:

Pai sa inteleg ca aveti o relatie la distanta? Vorbiti despre voi doi, despre relatia voastra, de momentele in care sunteti impreuna, cum va simtiti impreuna, planificativa diferite obiective,

| matt25 a răspuns:

O relatie doar pe net devine monotona fara sa vrei. Iar ca sa nu fie monotona trebuie sa fiti amandoi foarte open-minded, ceea ce se intalneste foarte rar, dar oricum o relatie la distanta nu are niciun fel de viitor.

| cozz a răspuns:

Sincer e greu sa ai o relatzie de l distanta.,,, nu tin si te minti p tine.

| crissu_6616 a răspuns:

Pai vorbiti si voi mai mult despre voi. despre cum ar iesi copilul vostru ...chesti prostesti. pune sh uh mai multe intrebari.
nu trebuie sa fi mereu serioasa sau asa...