| MadaLina6767 a întrebat:

Nuj daca e buna categoria. Deci azi-noapte, m-am speriat ca se auzea fosnit din spatele dulapului. Apoi am simtit greutate pe mine.M-am uitat dar nu vedeam pe nimeni. Nu ma puteam misca de frica. Parca imi sufla cineva la ureche (eram singura acasa). Apoi cand a plecat, am început sa plang. Si tot incercam sa ma ridic, dar imi era frica. Apoi parca cineva imi atinge mana. Eu ma ridic si fug pe hol si inchid usa de la camera si fug in baie. Ma invart pe acolo apoi ma asez in fata usii. Din camera se aude ca o elice de avion stricata.
Ii dau mesaj lu varamea si ea ma speria cu papusi posedate care au fost uitate in spatele dulapului, s-a transformat in cenusa, si in loc sa le puna intr-un borcan sfintit si ingropate, au fost date la gunoi. Si acum il invoca pe slenderman sa vina sa-l ea pe cel responsabil. Nu am putut închide ochii. Si am ramas incuiata in baie si dimineata am deschis usa puţin. Totul era imprastiat.
Cum sa fac sa nu imi mai fie frica? Ce era de fapt?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristyedmnd a răspuns:

Te ai uitat la prea multe filme xD