| smile14 a întrebat:

Nustiu de ce nu sint sigura pe sentimentele mele?! M-am certat cu prietenul meu, pe care il iubeam si cred ca il iubesc si acum la fel de mult.Nu am vorbit vreo 2 saptamini si pe urma ma implorat nu imi dadea pace, imbla dupa mine, se punea in genunchi, spunea ca fara mine nu poate trai ca fara mine nu e nimeni si nimic.Il iubeam, il iubesc dar in ziua in care ne-am certat sia piermis sa vorbeasca atit de urit cu mine nu stiu ce era cu el de obicei vorbea linistit si nu ne certam deloc.Eu i-am spus ca nu il mai iubesc sa ma lese in pace, si ca nu vom mai fi niciodata impreuna, el a mai stat vreo 5 minute pe umarul meu si a plins eu mi-am tinut lacrimile in mine iar dupa ce a plecat am plins toata ziua.Eu il iubeam dar totusi i-am spus ca nu il iubesc il iubesc dar...nu stiu parca cred ca daca ne impacam o sa mai faca asa certuri de genul asta. Mie greu pentru ca il iubesc m-a facut fericita in fiecare zi avem jumatate de an decind sintem impreuna dar nu stiu ce sa fac...ma tem sa nu mai faca asa certuri de genul asta. cesa fac?

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una, zic sa -i mai dai o sansa, din ce spui se observa clar ca va iubiti.