| LolaMona a întrebat:

O data am plans vreo cinci seri la rand pentru ca "ma simteam singura" in fine, e normal sa plangi atata?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Acorzi prea multa importanta acestei "probleme", incearca sa nu te mai gandesti la singuratate ca nu te ajuta cu nimic daca o faci, ba mai mult, mai mult rau faci.

De normal, nu stiu, depinde de persoane, insa tind sa cred ca nu e tocmai normal, nu atat timp.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E bine ca te descarci dar ai grija sa nu fi dat in vreo depresie.
Bea ceai verde(2-3 cani pe zi) sau incearca niste pastile de lavanda sau passiflora de la plafar(fara reactii adverse)pentru ca te calmeaza, te linistesc emotional si iti da un somn linistit.Asta incearca doar daca mai ai stari proaste.
Si incearca sa iti cumperi un animalut de companie, oricare, si sa ii acorzi atentie, sa te joci cu el, sa vezi ca nu te vei mai simti singura.Incearca sa iti ocupi timpul cu activitatea care iti place cel mai mult, asa vei mai uita de probleme. Daca starea se agraveaza poti consulta un psiholog.
Sanatate!

| RAY a răspuns:

Este o eliberare emotionala, nu e nimic anormal in asta, voi fetele plangeti mai mult ca baieti

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Fiindca este lipsit de sens, logica si ratiune. Multa sanatate!

| danay72 a răspuns:

Nu e bine, ai grija sa nu dai în depresie. Orice problema are o rezolvare. Dar încearcă și fii mai mult în compania altora și să ai o atitudine pozitivă. O inima veselă înseninează fața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracterul omului. Mie mi se pare aiurea plansul pentru ca nu rezolvi nimic cu asta dar nu se aplica asta la toti.