| marianalex55 a întrebat:

O fata imi zice Satana inseamna ca ma place sau ce?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de context, ori esti atat de naspa si urat ca esti ca satana ori i se pare ca esti asa `bad boy` de te asemeni cu satana

| darrio2007 a răspuns:

Te place ca pe Satana.

| Raven a răspuns:

Dacă-ți zice "Piei, Satană!„ clar trebuie s-o lași în pace! laughing

| Andreeush a răspuns:

Probabil vrea să te simți prost.
Nu o băga în seamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva handicap mental? ca ai mai pus intrebarea asta de cateva ori.
Ai probleme la bostan? daca da, vorbeste cu cineva, sa iti faci o programare la doctor.

| CosminCD a răspuns:

Satana este un termen negativ! Deci nu te place. Asa ca las-o si tu in treba ei.