| alleluiaah a întrebat:

O fata la 14 ani, cu o inaltime de 1.75, cate kilograme ar trebui sa aiba?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

65 kg

| alessia a răspuns:

Între 55 și 60. Ești foarte înaltă și această greutate e ideală pentru tine.

| măcheamăăăî a răspuns:

Eu am 1.74 si 54 kg, dar sunt putin mai mare ca tine. Cred ca asa ar trebui sa ai si tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
65 de kilograme este inaltimea ideala.
Te pup!

| Mada402 a răspuns:

E bine ca esti inaltă si asta te ajută. 45, sau 50 esti inaltă si daca ai 50 si ceva nu se va observa.

| LetSmoke a răspuns:

Pai ar trebui sa ai intre minim 45-50 si maxim 65-70...cam asa is si eu am 64

| alleluiaah explică (pentru LetSmoke):

Ce inaltime ai?

| LetSmoke a răspuns (pentru alleluiaah):

Pai 1,72-1,73 cam asa

| LetSmoke a răspuns (pentru LetSmoke):

Dar vezi ca daca ai cam aproximativ 70kg...e cam rau la inaltimea ta ar trebui cam maxim 65, pentru ca dupa aceea o sa arati cam rau dupa parerea mea...eu ca is baiat nu se prea vede.

| GabyGabytzzu1999 a răspuns:

Poi 60-65 kg maximwinking daca ai mai putin de 60 e grav.

| maria59 a răspuns:

Maxim 60 de kilograme... Funda?