| ...nimeny... a întrebat:

O intrebare asa de plictiseala.big grin
Ce ai face daca ai fi presedintele Romaniei?

17 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

M-as relaxa pe banii statului asta-i moda

| hândel a răspuns:

Nimic! N-as apuca sa fac ceva ca m-ar "sinucide" parlamentarii. Oricum, as eradica mucegaiul din romania, si as incepe cu parlamentul. As fi nemilos cu cei care au profitat de influenta postului lor si nu si-au facut datoria. As face o inchisoare uriasa speciala pentru. toti infractorii, criminalii,... si i-as face sa-nteleaga pe pielea lor importanta ordinii si a legii, a respectului pentru. ce n-au voie. As schimba lucrurile atat de rapid, ca nici nu voi da timp de reactie nimanui. Ca presedinte as lua poporul de partea mea, si i-as strivi pe gogosarii umpluti cu minciuni, de la putere.

| DeeVee a răspuns:

Hmmm...multe...asa incerca in primul rand sa schimb totul(cap-coada)...la tara asta... felul in care as schimba-o greu de explicat...chiar foarte, dar daca sa'r intampla asta...romania nu ar mai fi pe ultimele pozitii din europa ...cu siguranta.happy

| Encore a răspuns:

Cre'ca as legaliza toate drogurile rolling on the floor

| Abcfunny a răspuns:

As desfinta tiganii!
si as pune o taxa (cum e in constranta) in Bucurestiwinking

| BuBuLyNa a răspuns:

As aduna toti caini vagabonti si apoi mas duce cu salariul la mall la shoping.

| Nimeni a răspuns:

Pai in primul rand as aduce toti romanii plecati peste hotare aici in tara lor...
apoi as baga toti traficantii de droguri la puskrie..si apoi as trai linistit!happy

| adyth a răspuns:

Comunist ar fi putin spus. i'as arunca pe toti nenorocitii aia de la conducere... care va mananca banii. Cred ca m'as ocupa mai mult de invatamant si de industrie. Ne'ar prinde bine mai multe fabrici si alte alea, pentru a ne dezvolta economia, sa ne facem noi in tara noastra ce avem nevoie, fara sa mai fim nevoiti sa importam lucruri din afara...asa preturile ar fi mai mici ^-^
plus.as interzice manelele, si nu orice idiot cu bani ar mai putea deveni "mare vedeta"
Si inca un lucru foarte important, as introduce uniforma absolut in orice domeniu.pana la facultate si serviciu.
Si nu in ultimul rand... mai multi politisti pe strazi.
Nici putina cenzura n'ar strica ...bineinteles.ca populatia trebuie sa fie informata si sa aiba acces... dar copii chiar ar trebui monitorizati mai mult... ca stiu prea multe laughing
Disciplina fratilor, disciplina!
rolling on the floor acum... ma votati?batting eyelashes
lol, pace noua...muritorilor... ne asteapta vremuri grele

| www a răspuns:

O vacanta in Hawaiilaughing.

| dadaaaaa a răspuns:

Poi multeee. fara scoala LOL...as da vacante gratis la toata lumea in L.A...salari si pensii mari...si alocatie d 500 d euro. faina viata ar fi laughing

| Misterious a răspuns:

As baga niste legi de pe vremea lui Vlad Tepes, respectiv trasul in teapa pentru cei ce fura/violeaza/omoara, la furt ma refer la orice...si as micsora salariile si pensiile alea astronomice.altceva? As mai schimba si sistemul de invatamant si de sanatate.si da i-as trage in teapa si pe oamenii corupti.
Apoi sa fiu sigura ca si daca las pe strada o furculita o gasesc a 2a zi in acelasi loc! Easy oh go on

| VladDu a răspuns:

"Dac-as fi pentru-o zi presedinte
V-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde."--> Paraziti

Cred ca as fi comunistlaughing

| just4fun_8801 a răspuns:

-desfiintarea institutiilor inutile
-modificarea constitutiei
-scoaterea din uz a cna-ului
-as declara razboi moldovei (de ce? de plictiseala)
-as face vizite oficiale
-as dormi
-as face ce vreau ca doar am imunitate laughing

| spiritul a răspuns:

As vinde romania la africani

| ary_7157 a răspuns:

As trai pe picior mare...big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POI as candida pentru postul de presedinte al americii...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face tot ce e mai bine pentru tara noastra sa fie ce mai buna sa fie cea mai curata fara fumat sa fie cea mai populara tara din lome!