| Allex1210 a întrebat:

O intrebare.
Cand ai primul sărut sau un sărut, oricând, te exciți, ca baiat? Curge lichid preejaculator? Sau nu te excita?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te excită, inseamna ca ai o problema. A te excita este ceva normal. Daca sarutul sau mai multe, este de mai lunga durata, ai ocazia sa si ejaculezi. Mă refer la primul sarut, că in timp excitarea nu va mai fi cu aceeasi intensitate.

| MariannN20 a răspuns:

Depinde la persoana la persoana, sunt persoane care nu se excita la un sarut dar depinde si de cum poate fi acel sarut. daca e mai pasional si asa e normal sa te exciti si sa curga
ti am zis depinde un pic de multe chestii

| alexandru3107 a răspuns:

Depinde de cat de intens e sarutul. In general, curge, dar nu dens.