| PusyKat a întrebat:

O intrebare care este pusa mereu de foarte multi oameni :
Exista Bloody Mary sau este doar un mit?
Acum, sincer, as vrea sa stiu si eu -.-', deci va rog raspundeti-mi. ( Scuzati categoria -.- )

Răspuns Câştigător
| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Este doar un mit. http://ro.wikipedia.org/wiki/Bloody_Mary_%28folclor%29

Mai sunt unele documente unde se spune ca Maria I a Angliei ar fi Bloody Mary pentru numarul mare de oameni executati din ordinul ei.

3 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Presupun ca e doar un mit. dar mi'ar placea sa incerc devil big grin

| CartofulFred a răspuns:

Bineinteles ca exista. Locuieste in Narnia alaturi de Mos Craciun si Zana Maseluta.winking

| PusyKat explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, acum nu o sami mai fie frica de Bloody Mary!