| Ioana1999 a întrebat:

Exista bloody mary? ...Ati incercat sa o chemati?
:d
App: stiu ca exista si oameni simpatici pe aici... fara misto sau glume va rog

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu exista. Totul este doar un mit. happy

7 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Da, a existat. Face parte din Dinastia Tudorilor.

| jadir a răspuns:

Mai eu am tot chemat-o pe Pamele Anderson si uite ca a imbatrinit si tot na mai venit si ea macar nu e mit.

| melisafdv a răspuns:

Nu exista, este doar un mit, din care s-a facut un joc stupid care se face la petreceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu de legenda cu Bloody Mary si regina Maria I a Angliei care a fost poreclita Bloody Mary. Regina chiar a existat, iar despre legenda sa stii ca nu te sfatuiesc s-o incercistraight face Cunosc 2 persoane care au incercat si bineinteles ca nu a aparut un spirit in oglinda si i-a omorat laughing doar ca urmatoarele zile s-au intamplat anumite lucruri asa ca nu sfatuiesc pe nimeni sa se joace cu asa ceva.

| Alexandra888 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba, chiar exista. E 100% real, testat de mine. Nu glumesc! Mi-am revizuit indiciile, coparatiile, imaginile, amintirile. Este REALA!

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Exista! Apare si face felatii!

| Alexandra888 a răspuns:

Da, exista. Daca vrei mai multe informatii cauta pe google stiri Protv fantoma unei fetite, si vei gasi un video in care apare CHIAR EA! Am facut comparatii, investigatii, am legat tot. Singura pista, singurul raspuns era DA, exista.