| brunetteee a întrebat:

O intrebarethinking Dc unii utilizatori de pe TPU se trezesc asa din senin sa dea niste rasp. la intrebariile puse de noi fara nici un sens, care nu are nici-o legatura cu ce zicem noi + ca unii mai si jignesc? straight face

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, din rautate...pentru ca unora le place sa faca misto de altii si sa le raspunda ironic, sincer eu nu sunt genul care sa faca asa ceva, daca pot sa ajut pe cineva o fac, daca nu atunci o las balta, dar totusi unii chiar raspund doar in bataie de joc, fara bun simt, in plus unii jignesc, ai dreptate. Ce sa faci, in viata exista si oameni buni si oameni mai rai, dar totusi nu trebuie sa pui la suflet si sa bagi in seama cei care vb.aiurea; in fine, mereu exista oameni de acest gen, oriunde, nu poate fi totul roz, dar asta e.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ignora-i.Nu mor caii cand vor cainii. N-au decat sa jigneasca pana raman fara butoane la tastaturawinking
Relax, take it easyhee hee

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Unele întrebări sunt atât de stupide încât e imposibil să te abţii.
În rest, băgarea în seamă şi luarea ca boala de om sănătos sunt şi apanajul pubertăţii şi a frustrărilor excesive.
De pildă eu sunt deranjat de cei câţiva utlizatori care nu scapă ocazia de a-mi vorbi de personaje imaginare (gen dumnezeu) la orice!

| roxyrocks a răspuns:

Exact:d am vazut si eu unii din astia... dar nu stiu motivulthinking probabil vor sa se afle in temabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Unique_8782 a răspuns:

Pt ca asa fac unii oameni din prea mult timp liber, noi iy ignoram si s-a term problema happy