| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

O intrebare mai handicapata(nu la fel de handicapata ca mine).Ce se poate intampla dac ma duc la un concert si sar brusc pe scena si o iau pe una din artiste in carca si fug cu ea? La atarashi gakko ma gandesc https://www.youtube.com/watch?v=S3ZU-l8GT0w

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti iei alaturi de bataie de la fani, bataie de la agenti de paza, bataie apoi la sectia de politie si amenda, daca te da "vedeta" in judecata e si mai rau, ca poate i-ai rup vreo unghie ceva cine stie sau ai dat-o cu capul de vreun obstacol cand ai luat-o in carca!
dar oricum tu duci la bataie fiind Tyler Durdenwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Stia linistit ca pana sa ajungi tu la artista, sare securitatea pe tine si te tranteste la pamant.
Securitatea si protectia artistei sunt peste tot, dechizati in spectatori.

| dullcat a răspuns:

Exista pe acolo oameni angajati tocmai pentru ca fanii astia infocati, ca tine, sa nu faca ce doresc cu artistii. Deci...continua sa visezi.laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Imi place ca poti visa.
Stai tu linistit ca nu vei pas cu artista in carca. Sunt agenti de paza.

| VoidEternal a răspuns:

Pai se pot întâmpla multe. Fracturi, luxații, edeme, vânătăi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vor "sălta" agenții de pază după aceea.