| NoUseForAName a întrebat:

O intrebare mai mult pentru fete.

Va plac baietii parosi? Adica, cei care au par pe piept.
Nu de alta dar eu cam asa sunt si nu stiu ce sa fac, mie jena sa il am insa mi-e jena sa ma "rad" sa zica lumea ca sunt gay. Insa daca fac ceva fac pentru voi, fetele.

Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Buna! Depinde de varsta pe care tu o ai.Pe mine m.ar deranja daca ai avea 14 ani pentru ca nu prea ar fi normal. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu alti baieti de varsta ta despre asta si vei vedea ca nu esti singurul. Despre intrebarea va plac baietii parosi? Doar nu esti un Yeti sau ceva de genu` nu? Daca ar fi sa te plac, ar fi pentru personalitatea ta si mai putin pentru fizic.

3 răspunsuri:
| NoUseForAName explică:

Nu ma asteptam la un asemenea raspunsul DeeDee, sunt uimit. Iti multumesc.
Cat despre intrebarea cati ani am, am 18 ani.

| alexiaa a răspuns:

Depinde,de la fata la fata.Mie mi se par mai"barbati"cei cu par pe piept, sunt insa fete care o sa te prefere fara...Eu zic ca in functie de ce-si doreste fata cu care o sa fii, te razi sau nutongue

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Cu placere>:d