| danusikd a întrebat:

O intrebare pentru baieti : ce va place la o fata cel mai mult si ce calitati trebuie sa aiba o fata dca sa va faca o impresie buna despre ele...( din curiozitate)

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Fizicul, la prima vedere, dupa care urmeaza, caracterul si cei sapte ani de acasa. Cu cat esti mai modesta cu atat vei castiga mai mult. Pa!

| Chris a răspuns:

Atata timp cat sunt ingrijite, curate si de treaba, dar toate acestea sa vina natural, e super.

| herbalist a răspuns:

Sa nu fie in centrul atentiei mereu dar sa imi starneasca mie interesul prin simplitatea cu care priveste tot ce o inconjoara; nu trebuie sa fie "cea" mai frumoasa atata timp cat mie mi se pare draguta si ca arata bine si sa fie si ea cat de cat destupata la minte ca sa am cu cine vorbiwinking