| AnimeKid a întrebat:

(Pentru fete) ce va place la baieti sau dupa ce alegeti partenerii de viata?
Adica ce calitati trebuie sa aiba ca sa va plac?

Răspuns Câştigător
| Ctynnaa a răspuns:

Bunakiss
Esti capricorn cumva?:-) Ma roghee hee
In general, fetele alearga dupa:
1. Generozitate:-> Ajuta sau ceva de genul de fata cu eablushing
2. Onestitate. Oricat de greu ar fi sa recunosti ceva, fa-o, va aprecia.
3.Alura, mereu cu spatele drept, bine nici chiar ca la armata, dar nici cu mainile in buzunar si cocosat;-).
4. Sa o respecti, sa nu gasesti scuze gen :"N-am timp, azi nu, ies cu baietii", o va enerva la culmea culmilorbatting eyelashes
5. Sa se simta protejata cu tine, in siguranta... s. awinking sunt doar cateva exemple.

2 răspunsuri:
| AnimeKid explică:

Dau funda. cind vor fi bineinteles mai multe raspunsur!

| AnimeKid explică:

Nu...nu sint capricorn... mersi mult poate ve fi cistigatoarea!