| Ally_8613 a întrebat:

O intrebare pentru baieti.deci:baieti voua, in general, va plac :1)fete cuminti.(care aparent nu au probleme)sau 2)fetele mai "nebune". adica mai rebele...si.ce nu va place, in general, la fete?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde. Am fost atras si de fete cuminti si de fete mai nebunatice. Fiecare fata are ceva special. Conteaza ca fata sa fie inteligenta si sincera. Bineinteles si draguta, frumusica. Nu vreau fotomodele dar vreau o fata care sa imi placa. In principiu pun mare pret pe ochi, nas si gura. Tot ce e de la gat in sus. Nu imi plac fetele care se machiaza in exces si cele care nu isi ingrijesc parul. Sa fie prietenoasa si deschisa. Nu imi plac fetele pline de figuri. Sunt unele fete care se pun singure pe un piedestal. Si mai sunt fetele care au impresia ca baiatul trebuie sa faca totul in relatie. Imi place o fata creativa care poate avea initiativa. Asa imi arata ca ei chiar ii place companiam mea si ma face sa ma simt mai bine. Asa devin si mai indraznet si relatia merge inainte. Fata ar trebui sa flirteze cu mine ( flirtul se poate face si involuntar ).

| louis3 a răspuns:

Sincer, imi place o fata care stie atunci cand sa glumeasca, si sa fie serioasa atunci cand trebuie.Sa fie o fata naturala, cu bun simt, si mereu cu zambetul pe buze, chiar si in momentele grele ale vietii, care nu sunt putine!happy

| change12 a răspuns:

Mie personal imi plac fetele impunatoare care nu asteapta sa vii tu de la prieteni sa zici : buna iubi imi place sa vina sa actioneza nu sa stea ca o plosnitza sa aranjeze intalniri etc