| Marry:X a întrebat:

Intrebare adresata fetelorwinking. Ce gen de fete sunteti voi la scoala: Mai cuminti sau mai rebele:*?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Ambele... depinde de starea mea de spirit... tu sa stii ca oricum esti ffoarte cuminte tongue, dar ai prommis ca te-ai schimbat. sa vedem smug multa bafta. my sister love struck

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depinde de dispozitiebig grin.

| daii a răspuns:

Pai.sunt mai cuminte, insa daca cineva ma scoate din sarite si ajung la capatul rabdarilor devin rea, nu rebela! Si cel mai mult ma enerveaza sa imi si zica dupa:" te-ai facut mai rea"! Urasc sa mi se zica asta, dar cand cineva te exaspereaza intr-un hal fara de hal. dao naibii de treaba.Intr-un cuvant sunt cuminte, dar totusi ai grija sa nu ma pui la incercare, ca nu stii de ce sunt in starewinking.

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Fata cumiiiinte o:-)
big grin

| oz a răspuns:

Habar nu am de ce fetele iubesc cuvantul "rebel"

| Emeraude a răspuns:

Băi. La scoala te duci sa inveti, nu sa te dai in stamba. Incep sa socotesc fraza aia a lu' Basescu "scoala scoate cretini" sau asa ceva...batting eyelashes

| marsy a răspuns:

Depinde de dispozitia care o am la momentul dat. uneori nu ma pot controlo. zimbesk intotdeauna. vb la ore. dar uneori pot sa nu skot o vorba. in linii generale. sint mai timida

| Betty18 a răspuns:

Acasa rebela cu prietenii rebela, iar la scoala.mai putin rebela(dar nu cuminte)tongue

succes

| Ceva ciudat. a răspuns:

Sunt mai rebela de fel..ma cam iau in gura cu profii cand nu'mi convine ceva...trebuie sa mi se faca mereu pe plac...laughing

| just|breathe a răspuns:

Acasa reble, la scoala cuminte pentru ca nu ma simt in largul meu, dar daca as fi sa am o prietena rebela, as fi si eu ca ea la scoala.big grin.

| just|breathe a răspuns:

Imi pare rau de greseli, chiar nu le-am observatbig grin

| rosepassion a răspuns:

Mie nu-mi pasa daca sunt acasa sau la scoala...eu sunt rebela peste tot...si cuminte in rare cazuri...

| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt mai timida la scoala, dar rebela acasa

Răspuns utilizator avertizat
| dulcika a răspuns:

Poi eu sunt de fel mai rebela asalaughinghappy, ma mandresc, dar stiu ce inseamna sa fi si cuminte)-p, cat despre scoala ma cam iau in gura cu colegii ca fac misto de mine, se leaga de mine, dar nu sa injur sau ceva de genulaughing

| Lary a răspuns:

La scoala cuminte si acasa putin rebela.

| YepIsSuspended a răspuns:

La scoala sunt cuminte, de obicei, sunt ffffoarte rusinoasa dar acasa fac...INSTRUCTIE!

| Livianananana a răspuns:

Aaa.....incerc sa fiu cuminte la scoala dar vorbesc cam mult...

| littlesunshine01 a răspuns:

Cuminte in fata profilor si rebela prin pauze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt genul de fata cuminte...mai retrasa... din pacate...as fi vrut sa fiu si eu mai rebela big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu sunt o fire foarte rebelă.
Cel puțin astăzi am avut o zi groaznică, nimeni nu mi-a scăpat de colimatoriu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuminti dc?

| mihaela-miha a răspuns:

La skl pai pot spune ca eu sunt o fire mai rebela dar asta nu inseamna ca injur sau alte lucruri de genul asta