| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti:vreau sa ma bag in seama cu un baiat pe Facebook cu care am stat mai de mult in club dar nu am vorbit si as vrea sa fiu mai directa, gen:uite te-am vazut si mi-am zis ca esti foarte dragut sau ceva de genu.Baieti va place sa fiti abordati si in felul asta? happy

Răspuns Câştigător
| Neworder a răspuns:

Parerea mea despre noi: genul masculin prefera o discutie directa in care se pun punctele pe i. Evident, respectind micile formalitati, (sa nu incepi cu i love you) happy + ca, cred eu, majoritatea isi dau foarte repede seama cind incepe un flirt.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu nu sunt interesat in relatie cu nimeni dar in general la baieti le place ca fetele sa fie directe asa ca iti poti incerca norocul.