| Seby80 a întrebat:

O intrebare rapida. Apple macbook pro sau sony vaio, si dc alegerea... ofer funda.

1 răspuns:
| 288474 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l folosesti.
pentru jocuri si altele windows e alegerea potrivita(Sony vaio), desi o parte din marii producatori de jocuri au inceput sa lanseze jocuri si pe mac os. de asemenea, pentru windows, exista o gama mai variata si mai accesibila de software datorita numarului mare de utilizatori.

http://www.apple.com/ro/macbookpro/wHi-mac.html (ultima cu ruleaza windows ingora-o, nu am avut sansa sa vad un mac ruland windows dar din cate am auzit ruleaza windows jalnic (la fel cum un pc ruleaza mac os))