| dariusw0w a întrebat:

Salut, se poate gasi un laptop Sony vaio furat? Exista ceva gen imei-ul la Apple?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu, daca laptop-ul nu are gps, sau. daca ar fi avut gps trebuia sa il urmaresti prin intermediul unor programe speciale.

| AdrenalinTm a răspuns:

Jipa95 asta iar ii nebun vb dejeabalaughing))il gasesti doar prin gpslaughingnul baga in seama habar n-are de el
deci se poate gasi depinde in primul rand de unde e furat de la cine (poate avea ceva foarte important)orce laptop are o serie un mac adres unice se poate gasi si asa dar daca de exemplu ii furat de la "vecinu" el face plangere la politie si sa zicem ca "vecinu"stie ca e la tine dureaza in jur de 2-3 anilaughing deci poti sta linistit