| Dedutza_8629 a întrebat:

O intrebare. Voua, fetelor la ce varsta v-a venit menstruatia?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cu putin timp inainte sa implinesc 12 ani.

| cuteandfunny a răspuns:

14 jumate

| us3r a răspuns:

Ea vine cand coprul tau ii pregatit, stiu cazuri unde s-a intamplat la varsta de 10 ani,

| Lauria a răspuns:

Pe la 13 ani.

| allynNa20 a răspuns:

11 ani si 8 luni, cam devreme

| MissPitica a răspuns:

13 ani..depinde de corpul fiecareia

| Squmpasqumpy a răspuns:

Buna happy Mie una mi-a venit la 11 ani fara 2 luni (anul trecut-sfarsitul clasei a 5a ) dar depinde de fiecare... uite eu acum am aproape 12 ani, 1.65 m si 57 de kg. Pentru ca sunt foarte dezvoltata si par de 15-16 ani mi-a venit asa de repede dar e naspa :* te-am pupacit! Depinde de tine acum...cati ani ai?