| AngelSpeed a întrebat:

O mica descriere a ta big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumoasa, desteapta, buna la suflet, gospodina, loiala vand boxe Philips 200

| daiana a răspuns:

Nume:daiana
ani:13 jumate
de unde sunt: rm valcea
clasa:a8a
muzica: rock, punk, metal, hardcore, scream, pop, dnb, dubstep, rap, hip-hop, reggae, ska.
laughing)

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Eu: Maria
Porecla :ella, emokida, sau mai nou biscuite XD
Varsta :12 laughing
Oras: Buc tongue Sect`6
Muzica pe care o ascult...Rock,Rapp,Punk,Scream
Ce imi place : -Volei :X
-Chitara (chiar daca nu stiu sa cant XD)
-Sa ies in parc cu rolele, sau sa stau pe banca facand pe disperata de viata si sa acult muzica vreo 5 sau 6 ore in continuu
-Sa ma pun pe mijlocu strazii si sa astept masinile laughing
-Sa fac misto de lumea de pe strada
-sa stau afara in majoritatea timpului
-de felul meu ma cosnider mai nebuna XD

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai.
Nume:Elena
Porecla:elle
Varsta:13 ani
Hobby:jocuri pe pc
Ochi caprui, par castaniu, 1, 55 inaltime imi place sa ma distrez urasc scoala eu una zic ca e o pierdere de vreme imi place stilul emo sa ma uit la filme, sa ma imbrac cum vreau
P. S.:ditractie!tongue
Uh?

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Greu de inteleshappy

| AngelSpeed explică:

Nume : Aarian
Procla: Angel
hobby: PC, fotball, volei, inotul si multe altele big grin
Ochi albastri, 1. 70, 48 kg imi place sa ma distrez si sa incerc chestii noi

| AngelSpeed explică:

Marian* si nu, nu caut iubita laughing

| Alee_6805 a răspuns:

De ce? Cumva cauti iubita?laughing

| razvan1008 a răspuns:

Pai.

Nume:RAZVAN

Porecla:nu am

Varsta:14 ani

Hobby:statul degeaba. fotbalul

Locatie: BUZAU

Ochi caprui, par brunet, 1, 70 inaltime 56 kg imi place sa ma distrez...sa nu simt ca viata trece pe langa mine fara rost. nici mie nu-mi place scoala deloc.imi plc sa fac sport sa ies cu prietenii. u?

| kissyou a răspuns:

Numebig griniana,Maria(al doilea nume)
Poreclabig griniddy
Hobby: volei,inot,PC,ascl muzica...
ochii negri, par saten inchis, 1.63, frumoasa(acum sunt modesta), sunt din Slatina, imi place sa incerc tot ce este nou si sa ma distrez love struck