| Stefan443 a întrebat:

O parere despre liceul economic 2 (Virgil Madgearu)...am intrat acum pe profilul Turism si alimentatie.

1 răspuns:
| SupMates a răspuns:

Care din ele, sunt mai multe licee economice Virgil Madgearu happy
Eu sunt la unul din ele si sunt pe Economie dar stiu si ce se face la turism si alimentatie.
O sa aveti 2 ore de practica pe saptamana, o sa va puna sa va cumparati halate sau ceva de genu, la practica gatiti si dupa curatati dupa voi, ca si module vei face calitate turismului, si nu mai stiu sigur ce.Naspa este ca profilele noastre fac ceva practica pe langa scoala normala, inca 3 saptamani in clasa a 9a, spre exemplu dupa ce toti au luat vacanta de vara eu am mai avut o saptamana de scoala si inca 3 de practica, acum fiind in ultima saptamana de practica.Nu este greu deloc, meseri banoase, etc big grin
Funda daca te-am ajutat :3