| Mirunahg555 a întrebat:

Buna,am și eu o întrebare, am comandat de pe etsy și au trecut 20 și ceva de zile și tot nu mi-a venit.Stiti cumva in cat timp ii ia sa vina până în România sau daca este țeapă?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Scrie ca pe site ca pentru comenzi internationale poate dura intre 10 si 30 de zile.Nu ai cautat inainte de a plasa comanda? Asa este intelept sa faci indiferent de unde cumperi, citesti recenziile, te interesezi de plata si livrare, plus retur, ca sa nu ai surprize neplacute ulterior.