| anonim_4396 a întrebat:

O poezie facut de mine tonguee coarda inimii iti cant/Un vers de la vioara/Si astept cu nerabdare/Primul sarutt, intaia oara! Ce parere avetiz...Cunoasteti vreun concurs de poezie

3 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

E foarte frumoasa! felicitari! nu cunosc nici un concurs de poezie dar te sfatuiesc sa iti faci un blog si sa iti pui toate poezile.

| Deutsuuu a răspuns:

Sincer daca esti baiat si te-as cunoaste... m`ai cuceriihappy este suuper! mai compunebatting eyelashes

| 2Fast4You a răspuns:

Intre versul 2 si 4 este rima, insa intre 1 si 3... In rest, poezia e ok, dar pentru a participa la concursuri, parerea mea este ca iti trebuie mai mult de atat pentru a avea o prestatie buna.