| Madalina_2286 a întrebat:

O prietena care se joaca Sims House Party mi-a spus ca a primit un telefon ca sa adopte un copil in jochappysi as vrea sa stiu cum a putut sa faca asta, fiindca ea a zis ca habar nu are ce s-a intamplathappy

Cum se poate sa adopti un copil in Sims House Party?

Răspuns Câştigător
| Oana4340 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o casa foarte ingrijita fiindca si mie mi s-a intamplat dar doar cand ai o casa in care sa ai igiena si tot verziwinkingdupa acea trebuie sa te joci pe o familie foarte mult si o sa vezi ca o sa te sune dar trebuie sa ai grija cu copilul pentru ca daca nu ai grija bine de el va trebui sa ti-l ia fiindca trebuie sa ai grija totala de el dar eu cred ca mult mai simplu ar fi sa faci tu un copil nu sa astepti sa te sune cei de la adoptie. Pur si simplu casatorestete si dupa aia pune-i pe cei casatoriti dezbracati in pat si dupa aia vei vedea ca o sa iti apara o casuta in care scrii numele copilului, casuta aia iti apare si atunci cand adopti un copil si s-a terminat totwinking

1 răspuns:
| oareux a răspuns:

Pai nu a facut nimic ^_^...se mai intampla.
Nu trebuie sa faci nimic.doar sa te joci.si daca te joci mult la un moment dat o sa ti se intample si tie