| dan_1805 a întrebat:

O prietena e pusa cu un baiat care nu o iubeste, ea il iubeste dar totusi vrea sa se desparta de el deoarece el pe langa faptul ca nu o iubeste, o minte mereu.m-a rugat sa intreb daca aveti vreo idee cum sa ii spuna ca se despart.

cea mai buna ia funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa-i spuna pur si simplu ce simte, ca si-a dat seama ca nu o iubeste si uraste faptul ca o minte mereu si uite si o formulare daca te ajuta:
"uite ce e, mi-am dat seama ca nu ma iubesti si urasc faptul ca mereu ma minti, ca mereu ai ceva de ascuns fata de mine. Deci nu o sa te mai fortez cu prezenta mea daca nu o agreezi"
Sper ca am ajutat-o^^. Mult succes [ei dar si tiebig grin] si o zi excelenta la amandouahappy!