| TudorFox a întrebat:

O sa mai apara si de acum incolo jocuri pentru xbox one si ps4? Si daca da, pentru cat timp?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mai sigur la sfarsitul anului 2021 se incheie productia pentru generatia actuala. Planuiesc sa cumpar PS5 in ianuarie, arata oribil dar experienta grafica e mai realista

| aXy99 a răspuns:

Da, dar asta nu stie nimeni. Jocurile de genul FIFA, vor fi si pentru ps4 multa vreme de acum. E posibil ca si urmatorul God of war sa fie si pe PS4, nu doar PS5.