| FanGaming98 a întrebat:

Se vor mai face jocuri pentru xbox one sau acum că e și Series X|S vor apărea mai puține pe One. E posibil să apară și jocuri exclusiv pentru Series X|S, care nu merg pe xbox one?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Clar ca o sa apare mai putine. Cyberpunk 2077 a dovedit deja ca sa faci jocuri care sa mearga bine si pe consolele vechi si pe cele noi e cam dificil, si diferentele de performanta is mari. Exclusive pentru Series X/S o sa fie mai dese in 2-3 ani.