| Beiiuka a întrebat:

O sa`mi cumpar un telefon. ce telefon imi recomandati? sa fie cu tastatura quartly si tach`! :d fundita

4 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Buna Beiiuka!
Eu spun ca cel mai bine ti-ai lua un BLackberry. Pentru ca aste la un pret destul de mic si este mai bun ca orice fel de telefon din Romania. Daca il vrei tach sau cu tastatura pentru mesje e decizia ta. Eu asta imi doresc.

| Silviu0101 a răspuns:

Pai sincer din tot sufletul eu iti recomand sati cumperi un samnsung, eu de pe el iti scriu si daca nu ai bani de un galaxy s cum am eu cai 20 de mil, ia-ti un samnsung wavw 525 ca e suuuper bun iti garantez100% ca e super si iti va placea si e de calitate foarte buna si are de toate, un touch super tastatura qwerty. Si o gramada de aplicati tari happy sper ca team inspirat fundiza? : X. Si vot, mersi anticipat

| Ð0ℓySh a răspuns:

@Riuzaky - sti cum se spune, ''lauda de 'sine' nu miroase-a bine!
( maxim 240 de lire ii galaxy s).cum spuneam!
@ℓσℓℓу-asa este.Nu conteaza design, ci inteligentawinking
Samsung cu touch screen are - de la mine

| Ddeutza a răspuns:

Cumparati un Samsung Corby+winking