| Alinavirsta200 a întrebat:

O sa rada lumea de mine ca am adidași fake?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca-si vor da seama ca sunt fake, probabil te vor ironiza.

| IonuţR1995 a răspuns:

Sunt niste adidasi. de unde sa stie ei daca sunt fake sau nu. Atat timp cat tu te simti bine cu ei in picioare, iti sunt cofortabili, nu simti piciorul greu, de ce trebuie sa-ti faci asemenea griji? Stai linistita.

| Sociopatul a răspuns:

O sa rada doar cei care nu gandesc suficient de bine. nu vad un motiv de ras, important e sa te simti tu bine in ei

| Nomoreregretstb a răspuns:

Cine si-ar da seama? Daca tu nu le spui nu au de unde sa stie

| Meli2314 a răspuns:

Nu, si chiar daca ar rade, ignora-i.

| artmosfera a răspuns:

Să râdă lumea de tine doar când ești o persoană fake, un prieten fake, când ai o personalitate fake, un caracter de toată jena. Nu văd nimic de râs în a avea adidași fake.

| BelieberA a răspuns:

Daca au un caracter penibil, nu ar trebui sa te ingrijoreze daca ar rade de tine. Oricum, sunt multi oameni cu haine si incaltaminte fake pentru ca sunt mult mai accesibile. Plus ca nu cred ca cineva o sa iti analizeze adidasii sa vada daca-s fake sau originali, asta daca nu le spui tu. Oricum, lumea e rea si ar trebui sa ii ignori de acum daca fac chestii de genul asta. Nu te mai ingrijora degeaba.

| alittlegirl29 a răspuns:

De ce ar rade? Nu cu totii ne permitem adidasi originali. (Pun pariu ca multi dintre adidasii oamenilor sunt fake)winking