| GiGeLVaSiLe a întrebat:

Sunt tigan si as vrea sa stiu cum sa imi fac pielea alba ca sa nu mai rada lumea de mine. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Anonim106 a răspuns:

Hey nu e nici o rusine in a fi tigan. lumea poate sa zica ce-o vrea nu-i acorda importanta... si eu sunt pe jumatate tiganca si nu ma intereseaza pe mine ce zice lumea. eu sunt eu si tu esti tu. nu mai asculta in gura lumii k nici pamantu' n-o astupa oh go on

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te dezbraci ->te ungi cu miere de albine->spargi o perna->te tavalesti prin puful ala->acum zice lumea ca esti porumbel! big grin

| winterdemonsprofile a răspuns (pentru neluL):

Am si eu problema asta. Dar vreau sa fiu gaina? Ma poti ajuta?

| elasexygagica a răspuns:

Nimic nu poate schimba faptul ca esti tigan, imi pare foarte rau pentru tine...

| Alex0194 a răspuns:

Du-te la psiholog laughing sau sari de la etaj laughing

| Ecea a răspuns:

Hahahahaha
Ce tare.
Culoarea pieli nu conteaza, caracterul si personalitatea au prioritate.

| DNSK a răspuns:

Degeaba ai piele daca nu-i sangele!

| MihaelaDart a răspuns:

Te speli cu clor

| Sylx a răspuns:

Daca nu e o intrebare pusa aiurea atunci te sfatuiesc sa nu-ti mai faci atatea griji. Intr-o lume normala culoarea pielii nu conteaza, important e sa fii OM, sa te comporti decent cu toti cei din jurul tau. Daca faci asta, respectul celorlalti va veni de la sine.

| Wehrmacht a răspuns:

Ai incercat sa iti dai cu niste var? Serios, nu cred ca se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca esti tigan, tot om esti.Fi tu simte -te bine in pielea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot fii unii asa nu inteleg. Nu ai de ce sa te simti rau ca nu esti la fel ca ceilalti,esti unic si asta conteaza! Caracteru` tau face cat o mie de cuvinte. Uite,gandeste-te ca sunt unii care dau bani grei pe la solar,doar ca sa aiba pigmentul pielii tale. Daca iti lucrezi putin corpul,si ai aceiasi culoare,e chiar ok. Crede-ma, nu trebuie sa te simti complexat, probabil o sa intalnesti fete care te vor placea pentru asta.

| GiGeLVaSiLe explică:

Vreo sugestie practica n-aveti? si lasati fazele ca nu conteaza ce om esti pe dinafara etc... spuneti dreaku un raspuns ca lumea...chiar daca am un comportamen elegant to vreau o piele mai faina.asa ca michael jackson(mihai Jackson)

| almo08 a răspuns:

Daca nu te comporti ca un tigan nimeni nu va rade de tine