| Ciprian271 a întrebat:

O stie cineva pe Stefania -Valentina Rusu? Si daca da sa-mi o descrieti si sa-mi spuneti ce legatura ai cu ea. E din piatra neamt
. Si parca a fost la scola 6. si are ma rog statea in darmanesti.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Tradati in dragoste"hee hee

| Casiana a răspuns:

Stai sa imi sun detectivullaughing...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

rolling on the floor
eu sunt.

| EUSIATIT a răspuns:

CAuta o firma de detectivi si caut o vezi ce face in fiecare minut si gata. ok

| roox a răspuns:

laughing
tu vroiai să ne amuzi ...nu?confused
dacă e asta... puteai să o pui la Trivia/Amuzante happy

| TipulVerde a răspuns:

Te-as injura, dar m-ar cenzura astia.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Sa zicem ca o stiu.De ce ti-as descris-o si m-ai ales de ce ti-as spune ce legatura am eu cu ea? Nu o cunosc, dar daca as cunoaste-o, nu ti-as spunebig grin

| isa_8499 a răspuns:

Auzi mah, pe tine te doare cumva capu? raised eyebrows. bine zis. te-as injura. da am cenzureaza aistia.cu ce te **** pe tine treaba despre viata mea? deci chiar n-ai ce face? aloo! ia-ti o viata si las-o pe a mea in pace ca numa tu imi lipsesti.hai pa. aa da.PS:eram la scoala 5 loser

| isa_8499 a răspuns:

Auzi maah.pe tine te doare cumva capu? bine zis, te-as injura da ma cenzureaza aistia...cu ce te **** pe tine carei treaba cu viata mea? aloo! ia-ti o viata si las-o pe a mea in pace ca numa tu imi lipsesti.lasama in **** mea frate in pace. hai pa... aa da. PS:eram la scoala 5 loser

| Ciprian271 explică:

Femeile situ sa faca 70 de lucruri. pozitiile 69 si sa gateasca.

| Ciprian271 explică:

Eu raspund la propria mea intrebare

| Ruxiire a răspuns:

Nu am de unde sa o stiu scuze... intra si tu pe hi5, facebook etc bafta

| Slayzor a răspuns:

XD da ba o stiu e o fata mica blonda din cls cu mine si n-am nici o legatura cu ea da ma rog ma stii deja cine sunt

| Slayzor a răspuns:

Ba Ciobane eu o stiu e o fata mica blonda din cls cu noi in caz ca nu stii XD si astia mint de ii doare

| Slayzor a răspuns:

Ba Ciobane nu te superi ca i-am dat si ei linkul nu? ^^ eh oricum nu conteaza ca tot i l-am dat