| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat mai timid.Nu stiu daca ii place de mine sau nu, pentru ca desi se uita de foarte multe ori la mine in timpul orelor, cand vorbeste cu mine uneori vorbeste dragut, iar alteori se rasteste, ca si la celelalte fete. Nu stiu ce sa fac: sa il ignor pentru cateva zile, sau sa continui sa ma port frumos cu el si sa-i zambesc etc?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste fata in fata cu el si vezi ce iese.

| TitiDrLove a răspuns:

Nu il mai baga in seama vreo 2 zile! daca va intra el in vorba, ceea ce nu face de obicei te place, iar de nu te baga in seama nu te place! exista si posibilitatea sa nu te placa chiar daca te baga in seama si sa vrea doar sa il placi tu in continuare in cazul in care a observat asta!

Răspuns utilizator avertizat
| MariusUCV a răspuns:

Sunt de acord cu "Titi" asta as zice si eu happy

| xSmileForYou a răspuns:

Eu as sugera sa-i vezi comportamentul pe o perioada lunga! Daca in maxim o luna nu si-l schimba adica tot tipa. Ar trebui sa ii spui ca te deranjeaza. Funda confused